Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Co říkají samotní klienti

o spolupráci s námi...

ALLGARD CZ s.r.o. - dlouhodobá spolupráce
ALLGARD CZ s.r.o. - dlouhodobá spolupráce
Radek Cinegr - majitel firmy

Často vzpomínám, jak jsem přicházel do práce plný energie a po dvou dnech jsem seděl s hlavou v dlaních, bezmocný a bezradný, co budu dělat s tím nebo oním a že se věci nedějí, jak bych chtěl. Dnes už to tak není. Přišlo spoustu tvrdé práce, práce navíc, kterou jsme dříve vůbec nedělali, protože jsme nevěděli, že je to potřeba. Už máme svoje výsledky, ve firmě je lepší nálada, někteří lidé museli odejít a jiní noví zase přišli a přicházejí. Firma se rozvíjí a roste tím správným směrem, a i když jsou dny, kdy padáme na ústa, už to není to, co to bylo dříve. Máme ve firmě dobrou náladu a dobrý tým, který táhne za jeden provaz. A je to vidět.

Martine, patří Ti velké díky, spolupráce s Tebou mě osobně i celou naši firmu posunula o velký kus dopředu.

prohlédnout si celou referenci
MONTIS CZ s.r.o. - dlouhodobá spolupráce
MONTIS CZ s.r.o. - dlouhodobá spolupráce
Tomáš Neudecker - výkonný ředitel

Od té doby uplynul rok a půl a firma se opravdu změnila a hodně posunula dopředu z hlediska organizace a nálady lidí. I když se našeho oboru výrazně dotkla krize způsobená koronavirou situací v minulém roce, všichni ve  firmě to vzali jako příležitost k dalšímu zlepšení organizačních a výrobních procesů, aby firma byla v co nejlepším stavu a připravena bojovat na trhu.

...............................

Takto by se dalo popisovat další a další poznatky a podněty z konzultací. Ale pro mě osobně je nejdůležitější, že znovu rád chodím do práce a vidím znovu tým nadšených lidí kolem mě, kteří mi pomáhají a pomáhají si navzájem, lépe spolu komunikují a proto si myslím, že ty pravidelné konzultace mají smysl a nemělo by zůstat pouze u semináře, protože ta skutečná pomoc ve firmě přichází až po něm.

prohlédnout si celou referenci
TOKOZ a.s.- seminař pro majitele firem a vedoucí pracovníky
TOKOZ a.s.- seminař pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Vladimír Chládek - předseda představenstva

...ale to zdůraznění, co je opravdu v práci manažera důležité, jak si to mnohdy neuvědomujeme, jak nevidíme, neslyšíme, nekonáme, a jak bychom právě v tomto naopak měli,… to bylo pro mne silné a doslova mne nakoplo i novým optimismem. Optimismem, že i věci, které „řešíme“ ve firmě dlouho a nějak nám dochází dech, protože to nebere konce, svá řešení mají díky tomu, že se na ně jinak podíváme, že budeme srozumitelnější, důslednější, dokážeme vidět i dobré, ne jen průšvihy, že pomůže, když lidi pořádně zaškolíme,...

prohlédnout si celou referenci
Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. - práce se středním menežmentem
Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. - práce se středním menežmentem
Jaroslav Moravec - jednatel

U pana Gajdoše jsem absolvoval seminář "jak se stát efektivním vedoucím pracovníkem" poprvé v roce 2008. Od té doby u něj tento seminář absolvovala celá řada našich vedoucích pracovníků. Dovoluji si říct, že bez výjimky každý absolvent tohoto semináře, z něj přišel nadšený, Nejen že sršeli odhodláním co vše ve své práci změní, zavedou nového či jak vylepší svůj pracovní přístup, ale...

prohlédnout si celou referenci
EUROMODA, spol. s r.o.- manažerský workshop
EUROMODA, spol. s r.o.- manažerský workshop
Daniel Ďuriš - jednatel firmy

Jestli máte zkušenost, že semináře jsou jen ztrátou času a financí, tak v případě PROFIPRODEJE nebudete litovat. Jsem rád, že jsem se dokázal uvolnit z firmy a zúčastnit se. Délka semináře pro mě byla překvapivá, ale nyní už vím, že ten čas byl adektvátni a dobře investovaný.

Občas je potřeba, aby vám někdo jiný otevřel oči, protože po několika letech člověk zamrzne ve stereotypu a přestane vnímat, co vlastně ve firmě dělá a je. Dozvěděl jsem se, jak věci dělat jinak a lépe a věřím, že to změní mě, kolektiv a celkově firmu v pozitivním směru.

Rozhodně tuto investici do semináře nebo spolupráce doporučuji.

prohlédnout si celou referenci
Ing. Jiří Kotača - Želex-dlouhodobá spolupráce
Ing. Jiří Kotača - Želex-dlouhodobá spolupráce
Ing. Jiří Kotača, ředitel

Dnes nelituji vůbec čas a peníze, které jsem konzultacím věnoval, protože mi dodnes pomáhají ve výběru i řízení lidí ve firmě a nejen ve firmě, ale mnoho získaných znalostí využívám v osobním životě. Vklad do vzdělání je ten, který se mnohdy a většinou vyvažuje zlatem...

prohlédnout si celou referenci
FRUNĚK INOX s.r.o.-manažerský a obchodní trénink
FRUNĚK INOX s.r.o.-manažerský a obchodní trénink
Viktor Fruněk-spolumajitel

Chtel bych Tobe i celému týmu Profiprodeje podekovat za cenné informace a zkušenosti získané na obou seminárích. I když u mne byla na zacátku urcitá míra nejistoty, jestli to bude mít smysl a jestli se dozvím neco nového, nakonec vše predcilo mé ocekávání. Byl jsem príjemne prekvapen a odcházel jsem s velkou chutí do nové práce. Obdržel jsem odpovedi na všechny mé otázky a ješte neco navíc. Energii a odhodlání pro nové cíle.

prohlédnout si celou referenci
KPB INTRA s.r.o.- manažerský trénink
KPB INTRA s.r.o.- manažerský trénink
Robert Knápek - jednatel a spolumajitel

Je pravda, že jsem na tuto akci nešel s velkým očekáváním, spíše s obavami, abych si vůbec něco odnesl. Už v první hodine jsem byl mile překvapen způsobem vedení, obsahem i reakcemi nás účastníků. Pokud chcete mít rozvíjející se a úspěšnou firmu, je bezpodmínečně nutné zavést a používat "nástroje šéfa. Vřele doporučuji, není to ztráta času, je to příjem energie a chuti do dalšího podnikání.

prohlédnout si celou referenci
SMERO, spol. s r.o. - výsledek dlohodobé spolupráce
SMERO, spol. s r.o. - výsledek dlohodobé spolupráce
Richard Mazal a Michal Smetana - majitelé

Dobrý den pane Gajdoši,

Naše spolupráce začala cca před 2 lety, tím že jsme se setkali na Business for Lunch, kde jsme Vás pozvali k nám na firmu a požádali o návrh možnosti spolupráce. Ač jsme se na začátku rozhodovali mezi jiným konzultantem, dnes jsme velmi rádi,

prohlédnout si celou referenci
KPB intra-interní trénink pro zaměstnance
KPB intra-interní trénink pro zaměstnance
Ing. Kateřina Kaletová - zástupce ředitele

Z mého pohledu tyto interní workshopy byly obdivuhodný počin. Opravdu cítím, že kolegové ocenili, že jsme jim dali prostor k tomu, aby povyrostli jako manažeři, a že je nechceme nechat „plácat se v práci s lidmi“ bez pomoci. Díky tomu, že jsme byli na seminářích společně, teď snáze nacházíme společnou řeč v oblasti řízení lidí - věci dokážeme lépe pojmenovat, zvolit vhodný nástroj a záležitost rychleji vyřešit. Myslím si, že i my jakožto vrcholový management jsme teď pro kolegy více čitelní, což nás pozitivně motivuje k vyvarování se chyb a ctění zásad, které jsme si na workshopech prošli.

prohlédnout si celou referenci
CT 24 - události v regionech
CT 24 - události v regionech
reportáž

Pro zhlédnutí reportáže kliknéte zde (pokuď se zobrazí celá relace, reportáž začína v čase 15:16 ).

prohlédnout si celou referenci
Simply Invest, rodinné domy s.r.o. - trénink prodejních dovedností
Simply Invest, rodinné domy s.r.o. - trénink prodejních dovedností
Viktor David - majitel společnosti

Od tohoto semináře jsem očekával zlepšení svých dosavadních 17-ti letých prodejních dovedností. Chci podotknout, že jsem nebyl neúspěšný prodejce! Ale chtěl jsem svoje schopnosti posunout dál. Tento seminář předčil má očekávání a naučil mě, že prodej lze uskutečňovat jiným způsobem, než pouze "prodávat". Samozřejmě nejvíce...

prohlédnout si celou referenci
EXVALOS s.r.o.- manažerský trénink
EXVALOS s.r.o.- manažerský trénink
Jaroslav Cach - jednatel firmy

...absolvoval jsem u Vás víkendový seminář a mohu jen a jen chváli! Prošel jsem už více seminářů, ale žádný se tomu Vašemu nevyrovnal.

prohlédnout si celou referenci
ACE-TECH s.r.o.-workshop o řízení lidí
ACE-TECH s.r.o.-workshop o řízení lidí
Ing. Jan Vrba - výkonný ředitel, jednatel

Musím říct, že jsem byl s workshopem velmi spokojen. Zejména s Tvojí úrovní. Nešlo o žádné strojené nebo knižní poučky, ale o zažité zkušenosti získané léty praxe a prací sám na sobě. Prostě použití zdravého rozumu s vysokou energií a přenesení znalostí do praxe s důrazem, aby se v nás uchytilo co nejvíce. Jsem rád, že jsem na semináři byl a těším se na naši další spolupráci.

prohlédnout si celou referenci
A-TECHNOLOGY s.r.o.
A-TECHNOLOGY s.r.o.
Ing.Luboš Kukliš - jednatel a spolumajitel

Na začátku mě zaujalo samotné téma a náplň tohoto semináře, Důvodem je to, že práce s lidmi a jak je motivovat je rok od roku složitější disciplína, kterou musí řešit každý vedoucí pracovník.

Poznám, když člověk mluví jen co vyčetl s chytrých knížek – tohle nebyl zdaleka tento případ. Z Martina jsem cítil zapálení a chuť sdělit ostatním své zkušenosti ověřené praxí.

prohlédnout si celou referenci
Chytka s.r.o. - workshop o řízení lidí
Chytka s.r.o. - workshop o řízení lidí
Roman Chytka - jednatel společnosti

Semináře jsem se chtěl zúčastnit, protože jsem chtěl zavést ve firmě nový řád a abych nemusel vymýšlet, co už je vymyšlené.
Po celou dobu byla úžasná atmosféra a skvělý školitel. Spoustu příkladů uměl přirovnat na situace v běžném životě. Nabralo to úžasné tempo, na každý den jsem se těšil. Nabilo mě to spoustou chuti a energie. Přinesl jsem si přes dvacet stran poznámek a začal připravovat změny. Věřím, že to bude mít pro firmu a celý kolektiv pozitivní dopad. Netrpělivě čekám na březen, to startuji můj osobní koučink s Martinem.

prohlédnout si celou referenci
BeMi spol. s r.o. - trénink prodejních dovedností
BeMi spol. s r.o. - trénink prodejních dovedností
Jana Černíčková a Petr Bečka - majitelé společnosti

Na konci srpna 2020 jsme se zúčastnili tréningu zaměřeného na prodejní dovednosti a musím říct, že nadmíru splnil naše očekávání. Odjížděli jsme se spoustou poznámek a s velkým nadšením do další práce. Potřebovali jsme nakopnout a to přesně jsme dostali. Skvělá byla ta praktická část, kde jsme si mezi sebou zkoušeli vést obchodní jednání a používali jsme při tom metody, které nám Martin ukázal.

prohlédnout si celou referenci
ASN HAKR Brno, s.r.o.
ASN HAKR Brno, s.r.o.
Králová Petra - spolumajitelka společnosti

Mám větší přehled co se skutečně na prodejnách děje, jaké jsou čísla a jaký je trend prodeje. Je úžasné, co všechno se s tím dá dělat a jaké souvislosti je vidět. To sem před tím nikdy neviděla, až díky tobě. Dostala jsem do rukou návod jak tyto pobočky srovnávat jedním metrem a ještě k tomu férově. Nyní už na mě neplatí výmluvy. Když se zodpovídám jednou měsíčně na poradě co je nového. Jsem mnohem klidnější, protože mám v ruce podklady s fakty.

prohlédnout si celou referenci
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Ing. Jaroslav Dobeš - spolumajitel

Než jsem se na seminář vydal, byl jsem přesvědčený, že nemůžu vydržet soustředěně poslouchat někoho, kdo mi bude říkat, jak mám vést firmu a to 3 dny po 8 hodinách. Ba co víc, při příjezdu jsem si kladl otázku, co tam já budu vůbec dělat.

Ale tyto myšlenky mě opustili asi po hodině přednášky. Žádné cizí pojmy, žádné poučky manažerů, jednoduše polopatě a tak nějak lidsky mi Martin ukazoval, jak by to mělo fungovat. A to vše s příklady ze života.

Prostě po 3 dnech tohoto semináře jsem odcházel „nakopnutý“ a za to ti, Martine, mockrát děkuji.

prohlédnout si celou referenci
AT Weldsteel s.r.o.-interní trénink pro zaměstnance
AT Weldsteel s.r.o.-interní trénink pro zaměstnance
Ing. Hana Koníčková - Manager EMS, QMS, BP

Musím priznat, že jsme dlouho váhali, zda seminár realizujeme ci nikoli. Byli jsme si vedomi, že bez školení našich zamestnanců se príliš neposuneme a cena za školící den je opravdu vysoká. Nakonec jsme se usnesli, že zkusíme první den, a poté se rozhodneme, zda budeme pokracovat dál. Nyní jsme si jistí, že ve vzdelávání budeme pokracovat. Ohlasy na seminár byly 100% pozitivní. Jsem nadšená, že vybraní zamestnanci chápou toto školení jako benefit a ocenení jejich práce pro spolecnost AT Weldsteel s.r.o., a sami chtejí se seminári pokracovat.

prohlédnout si celou referenci
AT Weldsteel s.r.o. - workshop o práci s lidmi a organizování
AT Weldsteel s.r.o. - workshop o práci s lidmi a organizování
Ing. Hana Koníčková - Manager EMS, QMS, BP

Tento seminář byl pro mě jedinečný a nezapomenutelný. Z firmy AT Weldsteel s.r.o. jsem byla několikátým účastníkem tohoto semináře, a mohu potvrdit, že i moji kolegové jsou ze semináře neméně nadšení.

Probíraná témata mi byla velice blízká, řeším je denně. Přechody z teoretického vysvětlování vždy k praktickým příkladům a cvičením mi pomohly si potřebnou teorii lépe zapamatovat a nutily mě ihned srovnávat probíranou věc s konkrétní situací u nás. Výsledkem je můj seznam zlepšovacích návrhů a úkolů, které jsem rozhodnutá aplikovat do praxe.

prohlédnout si celou referenci
Gumex, spols. s r.o.-dlouhodobá spolupráce
Gumex, spols. s r.o.-dlouhodobá spolupráce
Libor Sedláček - ředitel rozvoje

Díky získaným informacím se nám podarilo získat vetší pochopení našich zamestnancu pro zmeny a vylepšení, která my jako majitelé prosazujeme. Dnes víme, že bez „souhlasu“ našich lidí by se nám nepodarilo dosáhnout toho, že již mesíc pred koncem roku víme, že tento rok je pro nás rekordní a to bez ohledu na to,

prohlédnout si celou referenci
XTline s.r.o.-manažerský workshop
XTline s.r.o.-manažerský workshop
Michal Duben-majitel a jednatel

Seminář byl velmi intenzivní a odešel jsem z něho s velkým množstvím informací. Po semináři jsem ihned začal řešit spoustu věcí, které jsem schopen okamžitě reálně využít v praxi v naší firmě. Seminář mě naučil dívat se na věci jiným pohledem a co je hlavní, zajímat se o věci, které jsem nebral za tak důležité a ani si neuvědomoval, jaké následky to má.

prohlédnout si celou referenci
RESTA s.r.o. - interní trénink pro zaměstnance
RESTA s.r.o. - interní trénink pro zaměstnance
Ing. Lubomír Šmída, MBA - jednatel a majitel firmy

Probírali jsme různá témata se zaměřením přímo na moje potřeby ve firmě se spoustou konkrétních příkladů. Moji zkušeností je, že jsem se měl uvedeného semináře zúčastnit již dříve. Snad nikdy není pozdě. Na základě mé účasti jsme navázali užší kontakt a posílám další naše pracovníky. Dohodli jsme se na další spolupráci přímo pro naše zaměstnance.

prohlédnout si celou referenci
Liebherr CZ, s.r.o.
Liebherr CZ, s.r.o.
Jaroslav Moravec - prokurista

Příprava organizačního týmu a realizace Lebherr Roadshow

Vážený pane Gajdoši,

rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za nabídku a realizaci profesionální přípravy organizačního týmu naší významné předváděcí akce Roadshow.

prohlédnout si celou referenci
PROFILUX s.r.o.
PROFILUX s.r.o.
Tomáš Kadlec DiS. - vedoucí prodejny

Ahoj Majo,

Po včerejších schůzkách jsem byl nadšený a proto jsem ti musel zavolat, protože jsem po 1. dnu konzultace moc nevěřil, že to bude fungovat 3. den na 90% (nevěřící Tomáš), ale ono to funguje, byť to budu muset ještě hodně protrénovat, ale když si vezmu jak jsem byl kostrbatej při těch cvičení na konzultaci s tebou, tak na schůzkách to šlo samo a jak jsem měl dřív problém s tím jak se rozhovor ubíral a ukončit jej, tak teď se to nestalo a ti architekti (architektka a pak architekt), mi řekli vše co jsem potřeboval vědět. Bude z toho projekt na...

prohlédnout si celou referenci
BEMA Lanškroun s.r.o. - organizování a řízení lidí
BEMA Lanškroun s.r.o. - organizování a řízení lidí
Martin Bednář a Radek Dostál

Školení o organizování a řízení lidí bylo nesmírně obohacující a každému bychom ho doporučili. Otevře Vám oči nejen ve Vaší práci, ale také v osobním životě, což považujeme za jednu z nejdůležitějších věcí na světě. Naše společnost podepsala s Martine Gajdošem dlouhodobou spolupráci a už teď vidíme pozitivní změny v myšlení našich zaměstnanců i našich rodin :))

prohlédnout si celou referenci
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Kamila Zárychtová - Ředitelka Business for Breakfast Česká republika

Naše první konzultace byla pro mě velmi přínosná, protože na ní zaznělo několik uchopitelných věcí, kterými mohu pomoci v rozvoji firmy, ne jenom „suchá teorie“, jak je tomu u jiných koučů. Jsem moc ráda, že tyto uchopitelné věci nezůstaly jen u „uchopitelných“, ale společně jsme již některé z nich zrealizovali tak, že přinesli a přinášejí výsledky. Například pomohl

prohlédnout si celou referenci
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
Ivo Šťastný - jednatel společnosti

Na seminář jsem odjížděl s různými pocity a očekáváními. Co ale převládalo nejvíce, byly myšlenky, jestli se ty 3 dny dokážu celý den soustředit a nepůjde na mne třeba i nuda. Přeci jen jsem již dávno odvykl sedění v lavici a naslouchání výkladu učitele. Opak byl ale pravdou. Srozumitelnou formou jsi vysvětlil věci, se kterými se vedoucí pracovník setkává každý den v práci, ale může v nich vidět i analogii v rodinném životě. Jako bonus jsi přidal spousty příkladů z firem, které jsi navštívil a taky humorné zážitky pro zlepšování již tak velmi příjemné atmosféry.

prohlédnout si celou referenci
AL Pergoly s.r.o. - manažerský tréning
AL Pergoly s.r.o. - manažerský tréning
Mgr. Hana Ševčíková. - obchodní a marketingová ředitelka

Martina jsem poznala na jeho třídenním semináři na téme zvyšování produktivity vedoucích pracovníků a bylo to jednoduše Wow! Čekala jsem ledacos, předpokládala jsem, že to bude přínosné, ale ne tohle! Celé, velmi nabité tři dny, jsem nasávala všechny informace jako houba a musím říct, že mi to rozhodně změnilo život.

prohlédnout si celou referenci
Kesat, a.s.
Kesat, a.s.
Pavel Herman - CEO a vedoucí prodeje KESAT, a.s.

Jsem čím dál, tím víc, nadšený z kolegů, ze zákazníků. U kolegů vidím snahu „více“ si plnit svoje povinnosti,... A protože se daří řízení firmy, nechali jsme se „ukecat“ i na trénink prodejních dovedností....

prohlédnout si celou referenci
Toner Expres, s.r.o.
Toner Expres, s.r.o.
Tibor Brunclík, M.B.A. - výkonný ředitel

Milý Martine,

rád bych ti touto cestou poděkoval za perfektní konzultaci pro naše obchodníky. Možná by tě zajímalo, jak dopadlo zvaní zákazníků na naši "business snídaně" u jehož počátků jsi byl.

prohlédnout si celou referenci
Pamiro Team s.r.o.
Pamiro Team s.r.o.
Miroslav Trunda - servisní technik

Martin je opravdový profesionál, vzdělaný a spolehlivý člověk, kterému opravdu důvěřuji a který mně hodně pomohl v mém profesním i soukromém životě. Vím, že koučování Martinem  by velice pomohlo spoustě firem a jedincům, jen je veliká škoda, že Martin je jen jeden :)

prohlédnout si celou referenci
UCHYTIL s.r.o.
UCHYTIL s.r.o.
Pavel Burian - Ředitel divize projekce

No přiznám se že největší radost mám z toho přednášení – to kdyby mi někdo řekl před pár měsící, tak bych do toho nešel ani náhodou. Ovšem pár základů, které člověk ví od Tebe, vědomí toho, že to prostě musí člověk zkoušet aby se zjistilo jestli už to jde a pak si tam jen stoupnout a začít – příjemné zjištění…… Je obdivuhodné, co dokážeš s člověkem udělat :))

Dnes na té poradě, né že bych byl úplně v klidu, ale min. o 50%  a více jsem mél lepší pocit a byl omnoho víc v klidu, což byl před tím problém.

prohlédnout si celou referenci
Hu-Fa Dental a.s.
Hu-Fa Dental a.s.
Ivan Linhart - prodejce

Objednávka podepsaná a já Tvou jedinou radou, kterou jsem dnes uplatnil, mám vyděláno cca 20.000Kč. Tedy uhrazené školení a ještě mi zbylo na večeři i s kafem. Pokud to takto půjde dál.....
Díky za Tvoji pomoc a přeji vše dobré.

prohlédnout si celou referenci
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
Martin Bednář a Radek Dostál

Spolupráce každý měsíc má u nás další krásný příběh o zavedení etického kodexu chování našich zaměstnanců. S tímto kodexem jsme seznámili všechny naše spolupracovníky formou konzultací a videoprojekce. Naši lidé na firmu začali pohlížet úplně jinak a mnozí jsou šťastni, že můžou být součástí tohoto projektu :)) Chceme jít cestou týmové spolupráce a bez etického kodexu chování bychom se daleko nedostali.

prohlédnout si celou referenci
Unis Jakos s.r.o.-výběr nového vedoucího výroby
Unis Jakos s.r.o.-výběr nového vedoucího výroby
David Sedlář - spolumajitel a ředitel

Naučil jsem se velice důležité know-how, jak je možné již od začátku z trhu práce vytahat ty správné a šikovné lidi a doslova je přilákat k sobě do firmy na pohovor.

No tento krát už však cítím a vidím, že jsme vybrali toho správného. Najednou se mi uvolnili ruce, mám ve výrobě člověka, kterého postupně zaškoluji a už na všechno nejsem sám. Je to skutečně skvělý pocit, když vidím, jak si už můžu vzít i trochu volna, zajít si na ryby a nemusím být hlavou stále ve výrobě.

prohlédnout si celou referenci
JK New Product, s.r.o. - vedení lidí
JK New Product, s.r.o. - vedení lidí
Lucie Moťková - vedoucí divize financí

Díky tomu, že jsem dostala vysvětlené a pochopila, co přesně je u každého člověka ve firmě nutné definovat a také díky pravidlům úspěšného vedení lidí, jsem zhodnotila workshop jako velmi přínosný. Některé tréninkové situace jsem si vyzkoušela i v praxi a div se světe, fungovali.

Tento workshop doporučuji všem, kteří chtějí úspěšně řídit firmu a dosahovat skvělých výsledků.

prohlédnout si celou referenci
Střední škola KNIH, o. p. s.
Střední škola KNIH, o. p. s.
Mgr. Richard Jurečka, Ph.D. - ředitel školy

Rád bych Vás ujistil, že bylo pro mě radostí s Vámi spolupracovat – a na základě odezvy, kterou jsem získal, mohu toto ujištění vyslovit i za ty žáky, které jste osobně vedl a motivoval. Již po první společné schůzce jsem z dojmu, jakým jste na studenty zapůsobil, vyčetl uhranutí Vaším zdánlivě prostým, přesto však charismatickým přístupem: od prvního oslovení přes jasné a kompetentní pojmenování podstaty až po věcné rozplánování potřebných aktivit. Jak mi řekl po schůzce jeden ze studentů, i kdyby se neuskutečnilo nic dalšího, bylo toto setkání s Vámi lekcí, na kterou se nezapomíná.

prohlédnout si celou referenci
SOS DĚTSKÁ VESNIČKA
SOS DĚTSKÁ VESNIČKA
Mgr. MARCELA TROUBILOVÁ - ředitelka SOS DV Brno - Medlánky

Děkuji Vám za čas, který jste mi věnoval a který mě konečně přiměl k pořádné analýze mé situace a k definitivnímu rozhodnutí. A že jsem měla na co koukat, to víte sám. Skutečně moc děkuju. Cítím se mnohem lépe a můžu zas nasměrovat své síly k další práci. Je až obdivuhodné, co je člověku skryto před jeho očima a co mu dovedete ukázat.

prohlédnout si celou referenci
MDM-Call centrum
MDM-Call centrum
Ing. Marek Čačka - ředitel call centra

Před cca půl rokem jsme si nechali udělat firemní analýzu od pana Gajdoše. Její závěry nás vedli k hlubokému zamyšlení se nad tím, jak vůbec firma vnitřně funguje. Nastavilo nám to realistické zrcadlo, ve kterém jsme viděli, jak to vypadá, když  si tři jednatelé hrají na podnikání a řídí firmu tak, jak si myslí že by se řídit měla...

prohlédnout si celou referenci
Štěpský dvůr-Vizovice
Štěpský dvůr-Vizovice
Magda Šmídová - spolumajitelka

Už po 1. návštěvě, která trvala asi 2 hodiny jsem odjížděla nadšená a odlehčená. Pan Gajdoš mě vedl, dával příklady, upozorňoval mě na chyby. Opět mě velmi posunul dopředu, protože jsem začala chápat - život, souvislosti v něm, příčiny a následky. 

Mohu z celého srdce pana Gajdoše doporučit vám všem, kteří si s něčím nevíte rady, kteří máte...

prohlédnout si celou referenci
Smero, spol. s r.o.
Smero, spol. s r.o.
Richard Mazal - spolumajitel

Hlavním důkazem této spolupráce s panem Gajdošem jsou rostoucí statistiky. Nejen hlavní statistiky, jakou jsou zisk, obrat, výkony, ale také statistiky jednotlivých poboček, středisek či dokonce statistiky jednotlivých lidí. Pro nás hlavním kritériem výběru kouče, byla jeho schopnost vidět praktickou část a reálně nám ukázat jak se „to“ dělá. Ne jen o tom hovořit, ale udělat to a naučit nás „to“ dělat. Přesně tuto praktičnost pan Gajdoš splnil.

prohlédnout si celou referenci
Print Partners s.r.o.
Print Partners s.r.o.
Tibor Brunclík - Managing Director

Majo je skvělý člověk, který mě několikrát v životě přivedl nebo možná vrátil k chuti pracovat sám na sobě a dokázal nakopnout můj obchodní tým. Vím, že na sobě neustále pracuje a vše co učí ostatní také sám praktikuje. A to je základní důkaz toho, že spolupráce s ním není sázka do loterie, ale práce s funkčním a výsledky produkujícím know-how.

prohlédnout si celou referenci
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Štěpánka Zinkaizlová - Development Manager

 Martin mi ukázal, že tohle jde dělat jinak a hlavně, JAK to dělat tak, aby to fungovalo v živote a nebyla to jenom hezká teorie. S tímto přesvědčením se pomalu loučím a část administrativních aktivit přesouvám na výkonné týmy a mně se uvolňuje časová kapacita na práci s výkonnými týmy. Přesně to, co jsem potřebovala a to, co jsem nikdy nedovedla udělat sama. Zařadila jsem do svých aktivit kontrolu výkonných týmů a...

prohlédnout si celou referenci
Gumex, spol. s.r.o.
Gumex, spol. s.r.o.
Libor Sedláček - ředitel rozvoje

Martina jsem potkal v roce 2002 a jeho vliv je vidět na mém přístupu k řízení firmy. V té době jsem netušil, že to co se mnou Martin provádí je vlastně koučování. Měl jsem za to, že je tu další borec, co jen prodává semináře. Bylo fajn, že mi pomocí pár otázek dokázal, že opravdu...

prohlédnout si celou referenci

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference