Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

Gumex, spols. s r.o.
Gumex, spols. s r.o.
Libor Sedláček - ředitel rozvoje

Díky získaným informacím se nám podarilo získat vetší pochopení našich zamestnancu pro zmeny a vylepšení, která my jako majitelé prosazujeme. Dnes víme, že bez „souhlasu“ našich lidí by se nám nepodarilo dosáhnout toho, že již mesíc pred koncem roku víme, že tento rok je pro nás rekordní a to bez ohledu na to,

prohlédnout si celou referenci
Unis Jakos s.r.o.-výběr nového vedoucího výroby
Unis Jakos s.r.o.-výběr nového vedoucího výroby
David Sedlář - spolumajitel a ředitel

Naučil jsem se velice důležité know-how, jak je možné již od začátku z trhu práce vytahat ty správné a šikovné lidi a doslova je přilákat k sobě do firmy na pohovor.

No tento krát už však cítím a vidím, že jsme vybrali toho správného. Najednou se mi uvolnili ruce, mám ve výrobě člověka, kterého postupně zaškoluji a už na všechno nejsem sám. Je to skutečně skvělý pocit, když vidím, jak si už můžu vzít i trochu volna, zajít si na ryby a nemusím být hlavou stále ve výrobě.

prohlédnout si celou referenci
RESTA s.r.o. - práce se středním menežmentem a majitelem firmy
RESTA s.r.o. - práce se středním menežmentem a majitelem firmy
Ing. Lubomír Šmída, MBA - jednatel a majitel firmy

Probírali jsme různá témata se zaměřením přímo na moje potřeby ve firmě se spoustou konkrétních příkladů. Moji zkušeností je, že jsem se měl uvedeného semináře zúčastnit již dříve. Snad nikdy není pozdě. Na základě mé účasti jsme navázali užší kontakt a posílám další naše pracovníky. Dohodli jsme se na další spolupráci přímo pro naše zaměstnance.

prohlédnout si celou referenci
Simply Invest, rodinné domy s.r.o.
Simply Invest, rodinné domy s.r.o.
Viktor David - majitel společnosti

Od tohoto semináře jsem očekával zlepšení svých dosavadních 17-ti letých prodejních dovedností. Chci podotknout, že jsem nebyl neúspěšný prodejce! Ale chtěl jsem svoje schopnosti posunout dál. Tento seminář předčil má očekávání a naučil mě, že prodej lze uskutečňovat jiným způsobem, než pouze "prodávat". Samozřejmě nejvíce...

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference