Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

CT 24 - události v regionech
CT 24 - události v regionech
reportáž

Pro zhlédnutí reportáže kliknéte zde

prohlédnout si celou referenci
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Štěpánka Zinkaizlová - Development Manager

 Martin mi ukázal, že tohle jde dělat jinak a hlavně, JAK to dělat tak, aby to fungovalo v živote a nebyla to jenom hezká teorie. S tímto přesvědčením se pomalu loučím a část administrativních aktivit přesouvám na výkonné týmy a mně se uvolňuje časová kapacita na práci s výkonnými týmy. Přesně to, co jsem potřebovala a to, co jsem nikdy nedovedla udělat sama. Zařadila jsem do svých aktivit kontrolu výkonných týmů a...

prohlédnout si celou referenci
ASN HAKR Brno, s.r.o.
ASN HAKR Brno, s.r.o.
Králová Petra - spolumajitelka společnosti

Mám větší přehled co se skutečně na prodejnách děje, jaké jsou čísla a jaký je trend prodeje. Je úžasné, co všechno se s tím dá dělat a jaké souvislosti je vidět. To sem před tím nikdy neviděla, až díky tobě. Dostala jsem do rukou návod jak tyto pobočky srovnávat jedním metrem a ještě k tomu férově. Nyní už na mě neplatí výmluvy. Když se zodpovídám jednou měsíčně na poradě co je nového. Jsem mnohem klidnější, protože mám v ruce podklady s fakty.

prohlédnout si celou referenci
A-TECHNOLOGY s.r.o.
A-TECHNOLOGY s.r.o.
Ing.Luboš Kukliš - jednatel a spolumajitel

Na začátku mě zaujalo samotné téma a náplň tohoto semináře, Důvodem je to, že práce s lidmi a jak je motivovat je rok od roku složitější disciplína, kterou musí řešit každý vedoucí pracovník.

Poznám, když člověk mluví jen co vyčetl s chytrých knížek – tohle nebyl zdaleka tento případ. Z Martina jsem cítil zapálení a chuť sdělit ostatním své zkušenosti ověřené praxí.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference