Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Výsledky a reference


Spolupráca medzi koučom a študentom môže byť príjemnou záležitosťou. Môže dokonca často viesť vďaka vzájomným sympatiám aj k priateľstvu. Môže obsahovať mnoho zábavných chvíľ a humoru. Ale to, čo by vždy malo byť výsledkom, okrem vecí popísaných vyššie, je ZMENA K LEPŠIEMU. Preto si myslím, že ktokoľvek, kto sa niečomu venuje by mal v danej veci dosahovať zmien k lepšiemu. Preto aj ja dbám na to, aby bol akýkoľvek úspech mojho klienta zverejnený. Jednak je to potvrdenie jeho skvelej práce a zároveň aj to, že to, čo sme spoločne robili viedlo ku zlepšeniu.

Pozrite sa nižšie a prečítajte si, čo všetko sa dá spoluprácou dosianuť. Kontaktujte ma, aby sme sa nezáväzne stretli a urobili aj niečo pre Váš úspech.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodný riaditeľ SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajiteľ Print Partners
Libor Sedláček - spolumajiteľ GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - riaditeľka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

Smero, spol. s r.o.
Smero, spol. s r.o.
Richard Mazal - spolumajitel

Hlavním důkazem této spolupráce s panem Gajdošem jsou rostoucí statistiky. Nejen hlavní statistiky, jakou jsou zisk, obrat, výkony, ale také statistiky jednotlivých poboček, středisek či dokonce statistiky jednotlivých lidí. Pro nás hlavním kritériem výběru kouče, byla jeho schopnost vidět praktickou část a reálně nám ukázat jak se „to“ dělá. Ne jen o tom hovořit, ale udělat to a naučit nás „to“ dělat. Přesně tuto praktičnost pan Gajdoš splnil.

prohlédnout si celou referenci
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
Martin Bednář a Radek Dostál

Spolupráce každý měsíc má u nás další krásný příběh o zavedení etického kodexu chování našich zaměstnanců. S tímto kodexem jsme seznámili všechny naše spolupracovníky formou konzultací a videoprojekce. Naši lidé na firmu začali pohlížet úplně jinak a mnozí jsou šťastni, že můžou být součástí tohoto projektu :)) Chceme jít cestou týmové spolupráce a bez etického kodexu chování bychom se daleko nedostali.

prohlédnout si celou referenci
EXVALOS s.r.o.- manažerský trénink
EXVALOS s.r.o.- manažerský trénink
Jaroslav Cach - jednatel firmy

...absolvoval jsem u Vás víkendový seminář a mohu jen a jen chváli! Prošel jsem už více seminářů, ale žádný se tomu Vašemu nevyrovnal.

prohlédnout si celou referenci
MONTIS CZ s.r.o. - dlouhodobá spolupráce
MONTIS CZ s.r.o. - dlouhodobá spolupráce
Tomáš Neudecker - výkonný ředitel

Od té doby uplynul rok a půl a firma se opravdu změnila a hodně posunula dopředu z hlediska organizace a nálady lidí. I když se našeho oboru výrazně dotkla krize způsobená koronavirou situací v minulém roce, všichni ve  firmě to vzali jako příležitost k dalšímu zlepšení organizačních a výrobních procesů, aby firma byla v co nejlepším stavu a připravena bojovat na trhu.

...............................

Takto by se dalo popisovat další a další poznatky a podněty z konzultací. Ale pro mě osobně je nejdůležitější, že znovu rád chodím do práce a vidím znovu tým nadšených lidí kolem mě, kteří mi pomáhají a pomáhají si navzájem, lépe spolu komunikují a proto si myslím, že ty pravidelné konzultace mají smysl a nemělo by zůstat pouze u semináře, protože ta skutečná pomoc ve firmě přichází až po něm.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference