Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Výsledky a reference


Spolupráca medzi koučom a študentom môže byť príjemnou záležitosťou. Môže dokonca často viesť vďaka vzájomným sympatiám aj k priateľstvu. Môže obsahovať mnoho zábavných chvíľ a humoru. Ale to, čo by vždy malo byť výsledkom, okrem vecí popísaných vyššie, je ZMENA K LEPŠIEMU. Preto si myslím, že ktokoľvek, kto sa niečomu venuje by mal v danej veci dosahovať zmien k lepšiemu. Preto aj ja dbám na to, aby bol akýkoľvek úspech mojho klienta zverejnený. Jednak je to potvrdenie jeho skvelej práce a zároveň aj to, že to, čo sme spoločne robili viedlo ku zlepšeniu.

Pozrite sa nižšie a prečítajte si, čo všetko sa dá spoluprácou dosianuť. Kontaktujte ma, aby sme sa nezáväzne stretli a urobili aj niečo pre Váš úspech.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodný riaditeľ SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajiteľ Print Partners
Libor Sedláček - spolumajiteľ GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - riaditeľka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

ASN HAKR Brno, s.r.o.
ASN HAKR Brno, s.r.o.
Králová Petra - spolumajitelka společnosti

Mám větší přehled co se skutečně na prodejnách děje, jaké jsou čísla a jaký je trend prodeje. Je úžasné, co všechno se s tím dá dělat a jaké souvislosti je vidět. To sem před tím nikdy neviděla, až díky tobě. Dostala jsem do rukou návod jak tyto pobočky srovnávat jedním metrem a ještě k tomu férově. Nyní už na mě neplatí výmluvy. Když se zodpovídám jednou měsíčně na poradě co je nového. Jsem mnohem klidnější, protože mám v ruce podklady s fakty.

prohlédnout si celou referenci
Pamiro Team s.r.o.
Pamiro Team s.r.o.
Miroslav Trunda - servisní technik

Martin je opravdový profesionál, vzdělaný a spolehlivý člověk, kterému opravdu důvěřuji a který mně hodně pomohl v mém profesním i soukromém životě. Vím, že koučování Martinem  by velice pomohlo spoustě firem a jedincům, jen je veliká škoda, že Martin je jen jeden :)

prohlédnout si celou referenci
A-TECHNOLOGY s.r.o.
A-TECHNOLOGY s.r.o.
Ing.Luboš Kukliš - jednatel a spolumajitel

Na začátku mě zaujalo samotné téma a náplň tohoto semináře, Důvodem je to, že práce s lidmi a jak je motivovat je rok od roku složitější disciplína, kterou musí řešit každý vedoucí pracovník.

Poznám, když člověk mluví jen co vyčetl s chytrých knížek – tohle nebyl zdaleka tento případ. Z Martina jsem cítil zapálení a chuť sdělit ostatním své zkušenosti ověřené praxí.

prohlédnout si celou referenci
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
Ivo Šťastný - jednatel společnosti

Na seminář jsem odjížděl s různými pocity a očekáváními. Co ale převládalo nejvíce, byly myšlenky, jestli se ty 3 dny dokážu celý den soustředit a nepůjde na mne třeba i nuda. Přeci jen jsem již dávno odvykl sedění v lavici a naslouchání výkladu učitele. Opak byl ale pravdou. Srozumitelnou formou jsi vysvětlil věci, se kterými se vedoucí pracovník setkává každý den v práci, ale může v nich vidět i analogii v rodinném životě. Jako bonus jsi přidal spousty příkladů z firem, které jsi navštívil a taky humorné zážitky pro zlepšování již tak velmi příjemné atmosféry.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference