Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Výsledky a reference


Spolupráca medzi koučom a študentom môže byť príjemnou záležitosťou. Môže dokonca často viesť vďaka vzájomným sympatiám aj k priateľstvu. Môže obsahovať mnoho zábavných chvíľ a humoru. Ale to, čo by vždy malo byť výsledkom, okrem vecí popísaných vyššie, je ZMENA K LEPŠIEMU. Preto si myslím, že ktokoľvek, kto sa niečomu venuje by mal v danej veci dosahovať zmien k lepšiemu. Preto aj ja dbám na to, aby bol akýkoľvek úspech mojho klienta zverejnený. Jednak je to potvrdenie jeho skvelej práce a zároveň aj to, že to, čo sme spoločne robili viedlo ku zlepšeniu.

Pozrite sa nižšie a prečítajte si, čo všetko sa dá spoluprácou dosianuť. Kontaktujte ma, aby sme sa nezáväzne stretli a urobili aj niečo pre Váš úspech.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodný riaditeľ SMERO, spol. s r.o.
Richard Mazal - spolumajiteľ SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajiteľ Print Partners
Libor Sedláček - spolumajiteľ GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - riaditeľka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

PROFILUX s.r.o.
PROFILUX s.r.o.
Tomáš Kadlec DiS. - vedoucí prodejny

Ahoj Majo,

Po včerejších schůzkách jsem byl nadšený a proto jsem ti musel zavolat, protože jsem po 1. dnu konzultace moc nevěřil, že to bude fungovat 3. den na 90% (nevěřící Tomáš), ale ono to funguje, byť to budu muset ještě hodně protrénovat, ale když si vezmu jak jsem byl kostrbatej při těch cvičení na konzultaci s tebou, tak na schůzkách to šlo samo a jak jsem měl dřív problém s tím jak se rozhovor ubíral a ukončit jej, tak teď se to nestalo a ti architekti (architektka a pak architekt), mi řekli vše co jsem potřeboval vědět. Bude z toho projekt na...

prohlédnout si celou referenci
ASN HAKR Brno, s.r.o.
ASN HAKR Brno, s.r.o.
Králová Petra - spolumajitelka společnosti

Mám větší přehled co se skutečně na prodejnách děje, jaké jsou čísla a jaký je trend prodeje. Je úžasné, co všechno se s tím dá dělat a jaké souvislosti je vidět. To sem před tím nikdy neviděla, až díky tobě. Dostala jsem do rukou návod jak tyto pobočky srovnávat jedním metrem a ještě k tomu férově. Nyní už na mě neplatí výmluvy. Když se zodpovídám jednou měsíčně na poradě co je nového. Jsem mnohem klidnější, protože mám v ruce podklady s fakty.

prohlédnout si celou referenci
Ing. Jiří Kotača - želex
Ing. Jiří Kotača - želex
Ing. Jiří Kotača, ředitel

Dnes nelituji vůbec čas a peníze, které jsem konzultacím věnoval, protože mi dodnes pomáhají ve výběru i řízení lidí ve firmě a nejen ve firmě, ale mnoho získaných znalostí využívám v osobním životě. Vklad do vzdělání je ten, který se mnohdy a většinou vyvažuje zlatem...

prohlédnout si celou referenci
A-TECHNOLOGY s.r.o.
A-TECHNOLOGY s.r.o.
Ing.Luboš Kukliš - jednatel a spolumajitel

Na začátku mě zaujalo samotné téma a náplň tohoto semináře, Důvodem je to, že práce s lidmi a jak je motivovat je rok od roku složitější disciplína, kterou musí řešit každý vedoucí pracovník.

Poznám, když člověk mluví jen co vyčetl s chytrých knížek – tohle nebyl zdaleka tento případ. Z Martina jsem cítil zapálení a chuť sdělit ostatním své zkušenosti ověřené praxí.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference