Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

CT 24 - události v regionech
CT 24 - události v regionech
reportáž

Pro zhlédnutí reportáže kliknéte zde (pokuď se zobrazí celá relace, reportáž začína v čase 15:16 ).

prohlédnout si celou referenci
Kesat, a.s.
Kesat, a.s.
Pavel Herman - CEO a vedoucí prodeje KESAT, a.s.

Jsem čím dál, tím víc, nadšený z kolegů, ze zákazníků. U kolegů vidím snahu „více“ si plnit svoje povinnosti,... A protože se daří řízení firmy, nechali jsme se „ukecat“ i na trénink prodejních dovedností....

prohlédnout si celou referenci
Unis Jakos s.r.o.-výběr nového vedoucího výroby
Unis Jakos s.r.o.-výběr nového vedoucího výroby
David Sedlář - spolumajitel a ředitel

Naučil jsem se velice důležité know-how, jak je možné již od začátku z trhu práce vytahat ty správné a šikovné lidi a doslova je přilákat k sobě do firmy na pohovor.

No tento krát už však cítím a vidím, že jsme vybrali toho správného. Najednou se mi uvolnili ruce, mám ve výrobě člověka, kterého postupně zaškoluji a už na všechno nejsem sám. Je to skutečně skvělý pocit, když vidím, jak si už můžu vzít i trochu volna, zajít si na ryby a nemusím být hlavou stále ve výrobě.

prohlédnout si celou referenci
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
Martin Bednář a Radek Dostál

Spolupráce každý měsíc má u nás další krásný příběh o zavedení etického kodexu chování našich zaměstnanců. S tímto kodexem jsme seznámili všechny naše spolupracovníky formou konzultací a videoprojekce. Naši lidé na firmu začali pohlížet úplně jinak a mnozí jsou šťastni, že můžou být součástí tohoto projektu :)) Chceme jít cestou týmové spolupráce a bez etického kodexu chování bychom se daleko nedostali.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference