Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

Liebherr CZ, s.r.o.
Liebherr CZ, s.r.o.
Jaroslav Moravec - prokurista

Příprava organizačního týmu a realizace Lebherr Roadshow

Vážený pane Gajdoši,

rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za nabídku a realizaci profesionální přípravy organizačního týmu naší významné předváděcí akce Roadshow.

prohlédnout si celou referenci
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Ing. Jaroslav Dobeš - spolumajitel

Než jsem se na seminář vydal, byl jsem přesvědčený, že nemůžu vydržet soustředěně poslouchat někoho, kdo mi bude říkat, jak mám vést firmu a to 3 dny po 8 hodinách. Ba co víc, při příjezdu jsem si kladl otázku, co tam já budu vůbec dělat.

Ale tyto myšlenky mě opustili asi po hodině přednášky. Žádné cizí pojmy, žádné poučky manažerů, jednoduše polopatě a tak nějak lidsky mi Martin ukazoval, jak by to mělo fungovat. A to vše s příklady ze života.

Prostě po 3 dnech tohoto semináře jsem odcházel „nakopnutý“ a za to ti, Martine, mockrát děkuji.

prohlédnout si celou referenci
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
BEMA Lanškroun s.r.o. - aplikace etického kodexu do firmy
Martin Bednář a Radek Dostál

Spolupráce každý měsíc má u nás další krásný příběh o zavedení etického kodexu chování našich zaměstnanců. S tímto kodexem jsme seznámili všechny naše spolupracovníky formou konzultací a videoprojekce. Naši lidé na firmu začali pohlížet úplně jinak a mnozí jsou šťastni, že můžou být součástí tohoto projektu :)) Chceme jít cestou týmové spolupráce a bez etického kodexu chování bychom se daleko nedostali.

prohlédnout si celou referenci
AL Pergoly s.r.o. - manažerský tréning
AL Pergoly s.r.o. - manažerský tréning
Mgr. Hana Ševčíková. - obchodní a marketingová ředitelka

Martina jsem poznala na jeho třídenním semináři na téme zvyšování produktivity vedoucích pracovníků a bylo to jednoduše Wow! Čekala jsem ledacos, předpokládala jsem, že to bude přínosné, ale ne tohle! Celé, velmi nabité tři dny, jsem nasávala všechny informace jako houba a musím říct, že mi to rozhodně změnilo život.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference