Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

Gumex, spols. s r.o.-dlouhodobá spolupráce
Gumex, spols. s r.o.-dlouhodobá spolupráce
Libor Sedláček - ředitel rozvoje

Díky získaným informacím se nám podarilo získat vetší pochopení našich zamestnancu pro zmeny a vylepšení, která my jako majitelé prosazujeme. Dnes víme, že bez „souhlasu“ našich lidí by se nám nepodarilo dosáhnout toho, že již mesíc pred koncem roku víme, že tento rok je pro nás rekordní a to bez ohledu na to,

prohlédnout si celou referenci
UCHYTIL s.r.o.
UCHYTIL s.r.o.
Pavel Burian - Ředitel divize projekce

No přiznám se že největší radost mám z toho přednášení – to kdyby mi někdo řekl před pár měsící, tak bych do toho nešel ani náhodou. Ovšem pár základů, které člověk ví od Tebe, vědomí toho, že to prostě musí člověk zkoušet aby se zjistilo jestli už to jde a pak si tam jen stoupnout a začít – příjemné zjištění…… Je obdivuhodné, co dokážeš s člověkem udělat :))

Dnes na té poradě, né že bych byl úplně v klidu, ale min. o 50%  a více jsem mél lepší pocit a byl omnoho víc v klidu, což byl před tím problém.

prohlédnout si celou referenci
BEMA Lanškroun s.r.o. - organizování a řízení lidí
BEMA Lanškroun s.r.o. - organizování a řízení lidí
Martin Bednář a Radek Dostál

Školení o organizování a řízení lidí bylo nesmírně obohacující a každému bychom ho doporučili. Otevře Vám oči nejen ve Vaší práci, ale také v osobním životě, což považujeme za jednu z nejdůležitějších věcí na světě. Naše společnost podepsala s Martine Gajdošem dlouhodobou spolupráci a už teď vidíme pozitivní změny v myšlení našich zaměstnanců i našich rodin :))

prohlédnout si celou referenci
XTline s.r.o.-manažerský workshop
XTline s.r.o.-manažerský workshop
Michal Duben-majitel a jednatel

Seminář byl velmi intenzivní a odešel jsem z něho s velkým množstvím informací. Po semináři jsem ihned začal řešit spoustu věcí, které jsem schopen okamžitě reálně využít v praxi v naší firmě. Seminář mě naučil dívat se na věci jiným pohledem a co je hlavní, zajímat se o věci, které jsem nebral za tak důležité a ani si neuvědomoval, jaké následky to má.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference