Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

Hu-Fa Dental a.s.
Hu-Fa Dental a.s.
Ivan Linhart - prodejce

Objednávka podepsaná a já Tvou jedinou radou, kterou jsem dnes uplatnil, mám vyděláno cca 20.000Kč. Tedy uhrazené školení a ještě mi zbylo na večeři i s kafem. Pokud to takto půjde dál.....
Díky za Tvoji pomoc a přeji vše dobré.

prohlédnout si celou referenci
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Ing. Jaroslav Dobeš - spolumajitel

Než jsem se na seminář vydal, byl jsem přesvědčený, že nemůžu vydržet soustředěně poslouchat někoho, kdo mi bude říkat, jak mám vést firmu a to 3 dny po 8 hodinách. Ba co víc, při příjezdu jsem si kladl otázku, co tam já budu vůbec dělat.

Ale tyto myšlenky mě opustili asi po hodině přednášky. Žádné cizí pojmy, žádné poučky manažerů, jednoduše polopatě a tak nějak lidsky mi Martin ukazoval, jak by to mělo fungovat. A to vše s příklady ze života.

Prostě po 3 dnech tohoto semináře jsem odcházel „nakopnutý“ a za to ti, Martine, mockrát děkuji.

prohlédnout si celou referenci
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
Ivo Šťastný - jednatel společnosti

Na seminář jsem odjížděl s různými pocity a očekáváními. Co ale převládalo nejvíce, byly myšlenky, jestli se ty 3 dny dokážu celý den soustředit a nepůjde na mne třeba i nuda. Přeci jen jsem již dávno odvykl sedění v lavici a naslouchání výkladu učitele. Opak byl ale pravdou. Srozumitelnou formou jsi vysvětlil věci, se kterými se vedoucí pracovník setkává každý den v práci, ale může v nich vidět i analogii v rodinném životě. Jako bonus jsi přidal spousty příkladů z firem, které jsi navštívil a taky humorné zážitky pro zlepšování již tak velmi příjemné atmosféry.

prohlédnout si celou referenci
FRUNĚK INOX s.r.o.-manažerský a obchodní trénink
FRUNĚK INOX s.r.o.-manažerský a obchodní trénink
Viktor Fruněk-spolumajitel

Chtel bych Tobe i celému týmu Profiprodeje podekovat za cenné informace a zkušenosti získané na obou seminárích. I když u mne byla na zacátku urcitá míra nejistoty, jestli to bude mít smysl a jestli se dozvím neco nového, nakonec vše predcilo mé ocekávání. Byl jsem príjemne prekvapen a odcházel jsem s velkou chutí do nové práce. Obdržel jsem odpovedi na všechny mé otázky a ješte neco navíc. Energii a odhodlání pro nové cíle.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference