Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Kamila Zárychtová - Ředitelka Business for Breakfast Česká republika

Naše první konzultace byla pro mě velmi přínosná, protože na ní zaznělo několik uchopitelných věcí, kterými mohu pomoci v rozvoji firmy, ne jenom „suchá teorie“, jak je tomu u jiných koučů. Jsem moc ráda, že tyto uchopitelné věci nezůstaly jen u „uchopitelných“, ale společně jsme již některé z nich zrealizovali tak, že přinesli a přinášejí výsledky. Například pomohl

prohlédnout si celou referenci
Print Partners s.r.o.
Print Partners s.r.o.
Tibor Brunclík - Managing Director

Majo je skvělý člověk, který mě několikrát v životě přivedl nebo možná vrátil k chuti pracovat sám na sobě a dokázal nakopnout můj obchodní tým. Vím, že na sobě neustále pracuje a vše co učí ostatní také sám praktikuje. A to je základní důkaz toho, že spolupráce s ním není sázka do loterie, ale práce s funkčním a výsledky produkujícím know-how.

prohlédnout si celou referenci
Ing. Jiří Kotača - Želex
Ing. Jiří Kotača - Želex
Ing. Jiří Kotača, ředitel

Dnes nelituji vůbec čas a peníze, které jsem konzultacím věnoval, protože mi dodnes pomáhají ve výběru i řízení lidí ve firmě a nejen ve firmě, ale mnoho získaných znalostí využívám v osobním životě. Vklad do vzdělání je ten, který se mnohdy a většinou vyvažuje zlatem...

prohlédnout si celou referenci
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
UNICOM servis spol. s r.o. - spolupráce
Ivo Šťastný - jednatel společnosti

Na seminář jsem odjížděl s různými pocity a očekáváními. Co ale převládalo nejvíce, byly myšlenky, jestli se ty 3 dny dokážu celý den soustředit a nepůjde na mne třeba i nuda. Přeci jen jsem již dávno odvykl sedění v lavici a naslouchání výkladu učitele. Opak byl ale pravdou. Srozumitelnou formou jsi vysvětlil věci, se kterými se vedoucí pracovník setkává každý den v práci, ale může v nich vidět i analogii v rodinném životě. Jako bonus jsi přidal spousty příkladů z firem, které jsi navštívil a taky humorné zážitky pro zlepšování již tak velmi příjemné atmosféry.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference