Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.
Kamila Zárychtová - Ředitelka Business for Breakfast Česká republika

Naše první konzultace byla pro mě velmi přínosná, protože na ní zaznělo několik uchopitelných věcí, kterými mohu pomoci v rozvoji firmy, ne jenom „suchá teorie“, jak je tomu u jiných koučů. Jsem moc ráda, že tyto uchopitelné věci nezůstaly jen u „uchopitelných“, ale společně jsme již některé z nich zrealizovali tak, že přinesli a přinášejí výsledky. Například pomohl

prohlédnout si celou referenci
Střední škola KNIH, o. p. s.
Střední škola KNIH, o. p. s.
Mgr. Richard Jurečka, Ph.D. - ředitel školy

Rád bych Vás ujistil, že bylo pro mě radostí s Vámi spolupracovat – a na základě odezvy, kterou jsem získal, mohu toto ujištění vyslovit i za ty žáky, které jste osobně vedl a motivoval. Již po první společné schůzce jsem z dojmu, jakým jste na studenty zapůsobil, vyčetl uhranutí Vaším zdánlivě prostým, přesto však charismatickým přístupem: od prvního oslovení přes jasné a kompetentní pojmenování podstaty až po věcné rozplánování potřebných aktivit. Jak mi řekl po schůzce jeden ze studentů, i kdyby se neuskutečnilo nic dalšího, bylo toto setkání s Vámi lekcí, na kterou se nezapomíná.

prohlédnout si celou referenci
UCHYTIL s.r.o.
UCHYTIL s.r.o.
Pavel Burian - Ředitel divize projekce

No přiznám se že největší radost mám z toho přednášení – to kdyby mi někdo řekl před pár měsící, tak bych do toho nešel ani náhodou. Ovšem pár základů, které člověk ví od Tebe, vědomí toho, že to prostě musí člověk zkoušet aby se zjistilo jestli už to jde a pak si tam jen stoupnout a začít – příjemné zjištění…… Je obdivuhodné, co dokážeš s člověkem udělat :))

Dnes na té poradě, né že bych byl úplně v klidu, ale min. o 50%  a více jsem mél lepší pocit a byl omnoho víc v klidu, což byl před tím problém.

prohlédnout si celou referenci
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Dobeš-stavby s.r.o. - seminář pro majitele firem a vedoucí pracovníky
Ing. Jaroslav Dobeš - spolumajitel

Než jsem se na seminář vydal, byl jsem přesvědčený, že nemůžu vydržet soustředěně poslouchat někoho, kdo mi bude říkat, jak mám vést firmu a to 3 dny po 8 hodinách. Ba co víc, při příjezdu jsem si kladl otázku, co tam já budu vůbec dělat.

Ale tyto myšlenky mě opustili asi po hodině přednášky. Žádné cizí pojmy, žádné poučky manažerů, jednoduše polopatě a tak nějak lidsky mi Martin ukazoval, jak by to mělo fungovat. A to vše s příklady ze života.

Prostě po 3 dnech tohoto semináře jsem odcházel „nakopnutý“ a za to ti, Martine, mockrát děkuji.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference