Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Jak to probíhá

"Testom skutočnej kompetentnosti je konečný výsledok" - LRH

Aby som mohol presne popísať priebeh konzultácie, je potrebné najskôr dôkladne analyzovať danú situáciu, problém, ktorý budeme riešiť. Bez tejto akcie môže celá práca minúť účinok a dosiahnuť žiadaný výsledok či zlepšenie bude veľmi obtiažne, pokiaľ vôbec možné. Preto prvou časťou, ktorú s Vami vždy urobím je dôkladná analýza daného stavu. Robím to osobným rozhovorom, pri ktorom mám množstvo otázok a potrebujem ich zodpovedať. Pokiaľ sa jedná o zlepšenie výsledkov Vašej firmy v predaji, podľa potreby volím jednak analýzu firmy, ktorá nám pomôže viac odkryť systémové, prípadne organizačné slabiny, alebo analýzu predajcu/ov, ktorá nám zase pomôže rozpoznať, či sa máme sústrediť priamo na ich schopnosti a znalosti.

Keď mám túto analýzu spracovanú, nasleduje znova schôdzka s Vami, kde spoločne prejdeme daný stav a mnou navrhované riešenie. Podľa toho, v akej oblasti je zlepšenie žiadané, je zvolená forma, ktorou budeme danú oblasť či schopnosti ľudí korigovať. Možností je viacej. Môže sa jednať o štúdium, kurz, tréning, drill,... Podľa toho, čo si daná oblasť vyžaduje a čo je najlepším, najúčinnejším a najrýchlejším spôsobom, ktorým danú vec možeme zlepšiť. Ani hodinár na opravu hodín nepoužíva vždy len jediný nástroj, ale volí ho podľa toho, čo je potrebné opraviť. O forme ktorú by sme zvolili sa viac porozprávame pri osobnom rozhovore.

Pozrime sa spoločne na to, kde cítite rezervy a vyriešme ich. Poďme sa nezáväzne stretnúť a porozprávať sa o oblastiach, ktoré sú funkčné, ktoré by sme podporili ešte viac a o prípadných rezervách. Som si istý, že na to spolčne nájdeme riešenie.

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference