Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

MOJE FILOZOFIE

Moje filozofie je jednoduchá: ,,ÚSPĚCH V PODNIKÁNÍ EXISTUJE A ÚSPĚŠNÝM PODNIKATELEM MŮŽE BÝT KDOKOLIV, KDO SKUTEČNĚ CHCE A JE OCHOTNÝ NA TOM TVRDĚ PRACOVAT."

Při práci s podnikateli jsem se potkal se dvěma druhy lidí.

Jedni byli už při prvním setkání arogantní, s opovržením se dívali na cokoliv a kohokoliv, kdo jen trochu poukázal na to, že ví o podnikání možná víc něž oni. Často se jejich arogance přenášela z podnikání i do soukromého či společenského života. Důvodů jejich arogance bylo mnoho. Skutečnost byla jasná, působili odpudivě a pomoct jim bylo velmi těžké, často až nemožné.

Druzí byli velmi nenápadní, často skromní, pracovití, kteří měli velkou snahu zlepšit se a přijmout pomocnou ruku v oblasti vzdělávání. Sami hledali řešení. Trápili se po nocích a častokrát zavírali firemní dveře či bránu jako poslední. Jako pro učitele byla pro mě práce s nimi však jako balzám. Plody poznání padaly na úrodnou půdu a najednou se v krátkém čase dostavily i výsledky v reálném životě. Na těchto lidech bylo přesně vidět, že platí pořekadlo - ,,Když JE STUDENT PŘIPRAVEN, učitel se najde."

Zajímavé na tom bylo to, že v obou dvou kategoriích se našli dva typy lidí. Jedni byli bohatí, měli velké firmy a častokrát mnoho peněz. Druzí trpěli finanční nouzí, často neměli na vlastní zdokonalování se a rozvoj firmy. Bylo však zajímavé to sledovat, jak jejich schopnost nechat si pomoct záleží jedině na jejich ochotě tuto pomoc přijmout a připustit si, že jsou ještě oblasti, o kterých by mohli vědět více. Díky tomu by mohli zvýšit šance na úspěch a upevnit stabilitu své firmy do budoucnosti.

Proto jsem po letech práce s podnikateli přesvědčený, že úspěšným se může stát opravdu kdokoliv, kdo SKUTEČNĚ CHCE. Musí být však ochotný uznat, že jsou ještě postupy a oblasti, o kterých neví a že JE POMOC MOŽNÁ.

Pokud patříte mezi lidi, kteří to s podnikáním myslí vážně, věříte v to, že se věci dají zlepšit a jste ochotní přijmout pomocnou ruku, velmi rád se s Vámi nezávazně sejdu a společně se podíváme, jak Vám můžeme pomoct. Neváhejte, napište nebo zanechte email a já se Vám určitě brzy ozvu!!!

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference