Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Moje filozofie

Moja filozofia je jednoduchá: „ÚSPECH V PODNIKANÍ EXISTUJE A ÚSPEŠNÝM PODNIKATEĽOM MÔŽE BYŤ KTOKOĽVEK, KTO SKUTOČNE CHCE A JE OCHOTNÝ NA TOM TVRDO PRACOVAŤ"

Pri práci s podnikateľmi som sa stretol s dvomi druhmi ľudí.

Jedni boli už pri prvom stretnutí arogantní, s opovržením pozerali na čokoľvek a kohokoľvek, kto čo len trocha preukázal to, že vie možná viac o podnikaní než oni. Často sa ich arogantnosť prenášala z podnikania aj do súkromného či spoločenského života. Dôvodov ich arogancie bolo veľa. No fakt bol jasný, pôsobili odpudivo a pomôcť im bolo veľmi ťažké, často až nemožné.

Druhí boli veľmi nenápadní, často skromní, pracovití, ktorí mali veľkú snahu zlepšiť sa a prijať pomocnú ruku v oblasti vzdelávania. Sami hľadali riešenia. Trápili sa po nociach a často ako poslední neraz v noci zatvárali firemné dvere či bránu. Práca s nimi však bola ako balzam pre učiteľa. Plody poznania padali na úrodnú pôdu a neraz v krátkom čase výsledky v reálnom živote na seba nedali dlho čakať. Darmo, na týchto ľuďoch bolo presne vidieť, že platí porekadlo - "keď JE študent pripravený, učiteľ sa nájde".

Zaujímavé na tom bolo to, že v obidvoch kategóriách sa našli dva typy ľudí. Jedni boli bohatí, mali veľké firmy a častokrát veľa penazí. Druhí trpeli finančnou núdzou, často nemali na vlastné zdokonalovanie sa a rozvoj firmy. Bolo však zaujímavé sledovať, ako ich schopnosť nechať si pomôcť záležala jedine na ich ochote túto pomoc prijať a pripustiť, že sú ešte oblasti, o ktorých by mohli vedieť viac. Vďaka tomu by mohli zvýšiť šance na úspech a upevniť stabilitu svojej firmy do budúcnosti.

Preto som po rokoch práce s podnikateľmi presvedčený, že úspešným sa môže stať ktokoľvek, ktoSKUTOČNE CHCE. No musí byť ochotný uznať, že sú ešte postupy a oblasti o ktorých nevie, a že pomocJE možná.

Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí to s podnikaním myslia vážne, veríte v to, že veci sa dajú zlepšiť, a ste ochotní prijať pomocnú ruku, veľmi rád sa s Vami nezáväzne stretnem a spoločne sa pozrieme, ako Vám môžeme pomôcť. Neváhajte, napíšte alebo zanechajte mail a ja sa Vám určite čoskoro ozvem!!!

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference