Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Aktuálně

1.12.2020

Hľadáme posilu do nášho týmu

Ve společnosti Profiprodej se specializujeme na zvyšování schopností majitelů a vedoucích pracovníků v oblasti práce se lidmi a úspěšného vedení firem. Za dobu skoro 25 let máme za sebou mnoho úspěchů a mezi našimi zákazníky jsme se stali pojmem v dané oblasti.

Práce máme mnoho, proto hledáme šikovného, ochotného, spolehlivého a samostatného člověka na pozici:

ASISTENT OBCHODU / MARKETINGOVÝ PRACOVNÍK

Můžeš pracovat i z domova, či odkudkoli. Je to na Tobě!

Motivační dopis pro Tebe.

Ahoj, zdravíme Tě z firmy Profiprodej!

Jsme malá rodinná firma v Brně, jejímž smyslem je pomáhat podnikatelům a jejich zaměstnancům k lepším výsledkům, větší konkurenceschopnosti a stabilitě jejich firem a celkově přispívat k ozdravení podnikatelské sféry v České republice.

Dodáváme osobní konzultace, koučing a speciální tréninky v oblasti organizace, plánování, motivace, prodeje, komunikace, mezilidských vztahů a vůbec, práce s lidmi.

Pracujeme se speciální, funkční a srozumitelnou technologií, zaměřenou na úspěšný chod firem. Dané oblasti se věnujeme už skoro 25 let. Za tu dobu jsme se u našich zákazníků stali autoritami a pevným bodem, o čemž svědčí mnoho referenčních dopisů přímo od nich.

Tento motivační dopis je určený člověku, který už o sobě ví, že jeho posláním je podporovat a pomáhat ostatním v zázemí firmy a touží být srdcem a oporou obchodníků, kteří jsou v terénu. Do svého týmu hledám koordinátora, který bude schopen zaplnit jejich diáře schůzkami, telefonovat denně potenciálním i stálým klientům a nenechá se odradit počátečním neúspěchem. Hledám toho, kdo se nevzdává snadno, a nebojí se vystoupit ze své komfortní zóny aby sám sebe posunul dál a přispěl k celkovému úspěchu týmu. Udržování databáze a dobré adinistrativy je něco co budeš u nás potřebovat abys měl dobré výsledky. Máme vysoké nároky, ale umíme šikovného člověka všelico naučit a jsme tým, který ho určitě a rád podpoří. Je to skutečná výzva a krásná práce, která je často odměněná ne jen finančně, ale i lidsky.

Nepožadujeme vzdělání na úrovni vysokých škol, ani speciální dovednosti. Máme vlastní vzdělávací program. To co potřebuješ je Tvá skvělá nálada, zdravý rozum, radost z práce, spolehlivost, znalost práce s PC a Tvé dobré výsledky v dosavadních aktivitách (škola, práce, brigády...)

Pokud Ti tento text dává smysl, tak se mi ozvi, rád se s Tebou setkám. Pokud najdeme společnou cestu, budu rád.

Martin Gajdoš – majitel společnosti

20.2.2019

Hledáme posilu do týmu

Máte rád/a pocit z dobře vykonané práce a nevzdáváte se snadno?

Náš tým potřebuje oporu!

Jsme rodinná firma, která dává podnikatelům nástroje, aby se z jejich úspěšných firem stali firmy ještě úspěšnější. Pomocí vzdělávání majitelů jejich firmy více prosperují, jejich zaměstnanci a zákazníci jsou spokojenější.

V současnosti expandujeme, a proto hledáme doposud úspěšnou osobu pro pomoc na pozici

 

ASISTENT OBCHODU / MARKETINGOVÝ PRACOVNÍK

 

Pokud hledáte snadnou práci s minimem iniciativy a zodpovědnosti, pak toto nebude práce pro Vás.

Jestli jste ale člověk, který rád za sebou v práci vidí výsledky, chce být podporou pro své okolí a nebojí se výzev, možná jste ten pravý. Pokud nehledáte práci ve velkém korporátu, ale spíše menší a úspěšný kolektiv, pak hledáme možná právě Vás.

Nepožadujeme vzdělání na úrovni vysokých škol, ani speciální dovednosti. Máme vlastní vzdělávací program. To co požadujeme je Vaše skvělá nálada, zdravý rozum, radost z práce, znalost práce s PC a vaše dobré výsledky v dosavadních aktivitách (práce, brigády,…). 

U nás máte možnost naučit se hodně praktických věcí a vypracovat se na profesionála v oboru. V případě dobrých výsledků se skvělému ohodnocení nevyhnete - jeho výška bude ve vašich rukou.

Svůj životopis nám prosím zašlete na: gajdos@profiprodej.eu nebo napište SMS na tel. +420 736 509 221 pana Martina Gajdoše a my se Vám ozveme.

26.2.2014

Konečne je môj nový web na svete!!!

Ahojte priatelia. Konečne sa mi podarilo dokončiť môj nový web, o ktorý ste ma veľmi žiadali. Verím, že sa Vám bude páčiť a že nám spoločne umožní zostať v dobrej komunikácii. Už teraz je na ňom pár zaujímavých článkov z mojej dielne, rád alebo tipov, ktoré budú postupne a verím že pravidelne pribúdať. :) Jediná vec na ktorej ešte poctivo pracujem sú videoreferencie od mojich klientov. Tak buďte prosím ešte trpezliví. Myslím že sa budete mať na čo pozerať :)

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference