VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Mgr. MARCELA TROUBILOVÁ - ředitelka SOS DV Brno - Medlánky
Děkuji Vám za čas, který jste mi věnoval a který mě konečně přiměl k pořádné analýze mé situace a k definitivnímu rozhodnutí. A že jsem měla na co koukat, to víte sám. Skutečně moc děkuju. Cítím se mnohem lépe a můžu zas nasměrovat své síly k další práci. Je až obdivuhodné, co je člověku skryto před jeho očima a co mu dovedete ukázat.
Roman Chytka - jednatel společnosti
Semináře jsem se chtěl zúčastnit, protože jsem chtěl zavést ve firmě nový řád a abych nemusel vymýšlet, co už je vymyšlené.
Po celou dobu byla úžasná atmosféra a skvělý školitel. Spoustu příkladů uměl přirovnat na situace v běžném životě. Nabralo to úžasné tempo, na každý den jsem se těšil. Nabilo mě to spoustou chuti a energie. Přinesl jsem si přes dvacet stran poznámek a začal připravovat změny. Věřím, že to bude mít pro firmu a celý kolektiv pozitivní dopad. Netrpělivě čekám na březen, to startuji můj osobní koučink s Martinem.
Ing. Jan Vrba - výkonný ředitel, jednatel
Musím říct, že jsem byl s workshopem velmi spokojen. Zejména s Tvojí úrovní. Nešlo o žádné strojené nebo knižní poučky, ale o zažité zkušenosti získané léty praxe a prací sám na sobě. Prostě použití zdravého rozumu s vysokou energií a přenesení znalostí do praxe s důrazem, aby se v nás uchytilo co nejvíce. Jsem rád, že jsem na semináři byl a těším se na naši další spolupráci.
Ing. Petr Bečka, jednatel-spolumajitel
Za dobu spolupráce s Martinem jsem získal nový pohled na věc a také větší nadhled. Jako nejdůležitější poznatek je „know how“, které jsme dostali. Víme, jak vyřešit nedostatek práce, víme, jak motivovat zaměstnance, víme, jak vybudovat a udržet dobrý pracovní kolektiv a mnoho dalších.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




