VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Jaroslav Moravec - prokurista
Vážený pane Gajdoši,
rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za nabídku a realizaci profesionální přípravy organizačního týmu naší významné předváděcí akce Roadshow.
Králová Petra - spolumajitelka společnosti
Mám větší přehled co se skutečně na prodejnách děje, jaké jsou čísla a jaký je trend prodeje. Je úžasné, co všechno se s tím dá dělat a jaké souvislosti je vidět. To sem před tím nikdy neviděla, až díky tobě. Dostala jsem do rukou návod jak tyto pobočky srovnávat jedním metrem a ještě k tomu férově. Nyní už na mě neplatí výmluvy. Když se zodpovídám jednou měsíčně na poradě co je nového. Jsem mnohem klidnější, protože mám v ruce podklady s fakty.
Vladimír Chládek - předseda představenstva
...ale to zdůraznění, co je opravdu v práci manažera důležité, jak si to mnohdy neuvědomujeme, jak nevidíme, neslyšíme, nekonáme, a jak bychom právě v tomto naopak měli,… to bylo pro mne silné a doslova mne nakoplo i novým optimismem. Optimismem, že i věci, které „řešíme“ ve firmě dlouho a nějak nám dochází dech, protože to nebere konce, svá řešení mají díky tomu, že se na ně jinak podíváme, že budeme srozumitelnější, důslednější, dokážeme vidět i dobré, ne jen průšvihy, že pomůže, když lidi pořádně zaškolíme,...
Ing. Jan Vrba - výkonný ředitel, jednatel
Musím říct, že jsem byl s workshopem velmi spokojen. Zejména s Tvojí úrovní. Nešlo o žádné strojené nebo knižní poučky, ale o zažité zkušenosti získané léty praxe a prací sám na sobě. Prostě použití zdravého rozumu s vysokou energií a přenesení znalostí do praxe s důrazem, aby se v nás uchytilo co nejvíce. Jsem rád, že jsem na semináři byl a těším se na naši další spolupráci.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




