VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Mgr. MARCELA TROUBILOVÁ - ředitelka SOS DV Brno - Medlánky
Děkuji Vám za čas, který jste mi věnoval a který mě konečně přiměl k pořádné analýze mé situace a k definitivnímu rozhodnutí. A že jsem měla na co koukat, to víte sám. Skutečně moc děkuju. Cítím se mnohem lépe a můžu zas nasměrovat své síly k další práci. Je až obdivuhodné, co je člověku skryto před jeho očima a co mu dovedete ukázat.
Vladimír Chládek - předseda představenstva
...ale to zdůraznění, co je opravdu v práci manažera důležité, jak si to mnohdy neuvědomujeme, jak nevidíme, neslyšíme, nekonáme, a jak bychom právě v tomto naopak měli,… to bylo pro mne silné a doslova mne nakoplo i novým optimismem. Optimismem, že i věci, které „řešíme“ ve firmě dlouho a nějak nám dochází dech, protože to nebere konce, svá řešení mají díky tomu, že se na ně jinak podíváme, že budeme srozumitelnější, důslednější, dokážeme vidět i dobré, ne jen průšvihy, že pomůže, když lidi pořádně zaškolíme,...
Ing. Lubomír Šmída, MBA - jednatel a majitel firmy
Probírali jsme různá témata se zaměřením přímo na moje potřeby ve firmě se spoustou konkrétních příkladů. Moji zkušeností je, že jsem se měl uvedeného semináře zúčastnit již dříve. Snad nikdy není pozdě. Na základě mé účasti jsme navázali užší kontakt a posílám další naše pracovníky. Dohodli jsme se na další spolupráci přímo pro naše zaměstnance.
Mgr. Hana Ševčíková. - obchodní a marketingová ředitelka
Martina jsem poznala na jeho třídenním semináři na téme zvyšování produktivity vedoucích pracovníků a bylo to jednoduše Wow! Čekala jsem ledacos, předpokládala jsem, že to bude přínosné, ale ne tohle! Celé, velmi nabité tři dny, jsem nasávala všechny informace jako houba a musím říct, že mi to rozhodně změnilo život.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




