Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

VÝSLEDKY A REFERENCE


Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.

Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.


Videoreference

Tomáš Balog - obchodní ředitel SMERO, spol. s r.o.
Tibor Brunclík, MBA - spolumajitel Print Partners
Libor Sedláček - spolumajitel GUMEX, spol. s r.o.
Marcela Troubilová - ředitelka SOS dětské vesničky
Všechny videoreference

Co říkají klienti

CT 24 - události v regionech
CT 24 - události v regionech
reportáž

Pro zhlédnutí reportáže kliknéte zde (pokuď se zobrazí celá relace, reportáž začína v čase 15:16 ).

prohlédnout si celou referenci
SOS DĚTSKÁ VESNIČKA
SOS DĚTSKÁ VESNIČKA
Mgr. MARCELA TROUBILOVÁ - ředitelka SOS DV Brno - Medlánky

Děkuji Vám za čas, který jste mi věnoval a který mě konečně přiměl k pořádné analýze mé situace a k definitivnímu rozhodnutí. A že jsem měla na co koukat, to víte sám. Skutečně moc děkuju. Cítím se mnohem lépe a můžu zas nasměrovat své síly k další práci. Je až obdivuhodné, co je člověku skryto před jeho očima a co mu dovedete ukázat.

prohlédnout si celou referenci
UCHYTIL s.r.o.
UCHYTIL s.r.o.
Pavel Burian - Ředitel divize projekce

No přiznám se že největší radost mám z toho přednášení – to kdyby mi někdo řekl před pár měsící, tak bych do toho nešel ani náhodou. Ovšem pár základů, které člověk ví od Tebe, vědomí toho, že to prostě musí člověk zkoušet aby se zjistilo jestli už to jde a pak si tam jen stoupnout a začít – příjemné zjištění…… Je obdivuhodné, co dokážeš s člověkem udělat :))

Dnes na té poradě, né že bych byl úplně v klidu, ale min. o 50%  a více jsem mél lepší pocit a byl omnoho víc v klidu, což byl před tím problém.

prohlédnout si celou referenci
Smero, spol. s r.o.
Smero, spol. s r.o.
Richard Mazal - spolumajitel

Hlavním důkazem této spolupráce s panem Gajdošem jsou rostoucí statistiky. Nejen hlavní statistiky, jakou jsou zisk, obrat, výkony, ale také statistiky jednotlivých poboček, středisek či dokonce statistiky jednotlivých lidí. Pro nás hlavním kritériem výběru kouče, byla jeho schopnost vidět praktickou část a reálně nám ukázat jak se „to“ dělá. Ne jen o tom hovořit, ale udělat to a naučit nás „to“ dělat. Přesně tuto praktičnost pan Gajdoš splnil.

prohlédnout si celou referenci
Zobrazit všechny reference

Kde si můžete moji práci ověrit?

Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!

Zjistit více

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference