VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Kamila Zárychtová - Ředitelka Business for Breakfast Česká republika
Naše první konzultace byla pro mě velmi přínosná, protože na ní zaznělo několik uchopitelných věcí, kterými mohu pomoci v rozvoji firmy, ne jenom „suchá teorie“, jak je tomu u jiných koučů. Jsem moc ráda, že tyto uchopitelné věci nezůstaly jen u „uchopitelných“, ale společně jsme již některé z nich zrealizovali tak, že přinesli a přinášejí výsledky. Například pomohl
Libor Sedláček - ředitel rozvoje
Martina jsem potkal v roce 2002 a jeho vliv je vidět na mém přístupu k řízení firmy. V té době jsem netušil, že to co se mnou Martin provádí je vlastně koučování. Měl jsem za to, že je tu další borec, co jen prodává semináře. Bylo fajn, že mi pomocí pár otázek dokázal, že opravdu...
Mgr. Hana Ševčíková. - obchodní a marketingová ředitelka
Martina jsem poznala na jeho třídenním semináři na téme zvyšování produktivity vedoucích pracovníků a bylo to jednoduše Wow! Čekala jsem ledacos, předpokládala jsem, že to bude přínosné, ale ne tohle! Celé, velmi nabité tři dny, jsem nasávala všechny informace jako houba a musím říct, že mi to rozhodně změnilo život.
Ing. Vladimír Lavička - výkonný ředitel
Po absolvování semináře musím říct, že jsem nedostal jenom odpověď, ale také návod a nástroje, jak tyto věci začít napravovat, řešit, abychom fungovali lépe jako kolektiv, měli stejný směr a věděli co je naším cílem. Vím, že cesta bude dlouhá, někdy i těžká, ale už vidím ten výsledek a těším se na něj.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




