VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Štěpánka Zinkaizlová - Development Manager
Martin mi ukázal, že tohle jde dělat jinak a hlavně, JAK to dělat tak, aby to fungovalo v živote a nebyla to jenom hezká teorie. S tímto přesvědčením se pomalu loučím a část administrativních aktivit přesouvám na výkonné týmy a mně se uvolňuje časová kapacita na práci s výkonnými týmy. Přesně to, co jsem potřebovala a to, co jsem nikdy nedovedla udělat sama. Zařadila jsem do svých aktivit kontrolu výkonných týmů a...
Pavel Herman - CEO a vedoucí prodeje KESAT, a.s.
Jsem čím dál, tím víc, nadšený z kolegů, ze zákazníků. U kolegů vidím snahu „více“ si plnit svoje povinnosti,... A protože se daří řízení firmy, nechali jsme se „ukecat“ i na trénink prodejních dovedností....
Martin Bednář a Radek Dostál
Spolupráce každý měsíc má u nás další krásný příběh o zavedení etického kodexu chování našich zaměstnanců. S tímto kodexem jsme seznámili všechny naše spolupracovníky formou konzultací a videoprojekce. Naši lidé na firmu začali pohlížet úplně jinak a mnozí jsou šťastni, že můžou být součástí tohoto projektu :)) Chceme jít cestou týmové spolupráce a bez etického kodexu chování bychom se daleko nedostali.
Yvona Březíková-majitelka a jednatelka
Tři dny školení utekly jako voda. Natolik nás pohltil obsah školení, že obavy ze ztráty času, nezáživného přednesu školitele, neužitečných a nepotřebných rad apod. byly naprosto zbytečné. Seminář byl naopak inspirující nejenom k další práci u nás ve firmě, ale i v osobním životě vůbec. Ale v čem je seminář z mého pohledu majitele firmy užitečný – ukázka organizace práce ve firmě a řízení lidí. A proto doporučuji tento seminář i ostatním – získat jiný úhel pohledu na svoji práci, práci zaměstnanců a obchodní a výrobní činnost jako celek.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




