VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Richard Mazal a Michal Smetana - majitelé
Dobrý den pane Gajdoši,
Naše spolupráce začala cca před 2 lety, tím že jsme se setkali na Business for Lunch, kde jsme Vás pozvali k nám na firmu a požádali o návrh možnosti spolupráce. Ač jsme se na začátku rozhodovali mezi jiným konzultantem, dnes jsme velmi rádi,
Pavel Herman - CEO a vedoucí prodeje KESAT, a.s.
Jsem čím dál, tím víc, nadšený z kolegů, ze zákazníků. U kolegů vidím snahu „více“ si plnit svoje povinnosti,... A protože se daří řízení firmy, nechali jsme se „ukecat“ i na trénink prodejních dovedností....
Ing. Jaroslav Dobeš - spolumajitel
Než jsem se na seminář vydal, byl jsem přesvědčený, že nemůžu vydržet soustředěně poslouchat někoho, kdo mi bude říkat, jak mám vést firmu a to 3 dny po 8 hodinách. Ba co víc, při příjezdu jsem si kladl otázku, co tam já budu vůbec dělat.
Ale tyto myšlenky mě opustili asi po hodině přednášky. Žádné cizí pojmy, žádné poučky manažerů, jednoduše polopatě a tak nějak lidsky mi Martin ukazoval, jak by to mělo fungovat. A to vše s příklady ze života.
Prostě po 3 dnech tohoto semináře jsem odcházel „nakopnutý“ a za to ti, Martine, mockrát děkuji.
Ing. Jan Kedroň, Ph.D.-CEO, jednatel
Dostal jsem nástroje a informace, jak lépe zorganizovat firmu, jak vyžadovat od lidí jejich výsledky, jak vybírat typologicky správné lidi do týmu, proč jsou důležité statistiky a k čemu fungují, jak důležitá je atmosféra a zlepšování dovedností všech zaměstnanců, proč je důležité každému ve firmě přiřadit jeho roli atd. Co je ovšem důležité, že to jako celek funguje. Řečí čísel bych to popsal tak, že jsme měli za poslední dva roky nárůst obratu o 20 % ročně přičemž počet zaměstnanců stoupá v jednotkách procent.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




