VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Pavel Burian - Ředitel divize projekce
No přiznám se že největší radost mám z toho přednášení – to kdyby mi někdo řekl před pár měsící, tak bych do toho nešel ani náhodou. Ovšem pár základů, které člověk ví od Tebe, vědomí toho, že to prostě musí člověk zkoušet aby se zjistilo jestli už to jde a pak si tam jen stoupnout a začít – příjemné zjištění…… Je obdivuhodné, co dokážeš s člověkem udělat :))
Dnes na té poradě, né že bych byl úplně v klidu, ale min. o 50% a více jsem mél lepší pocit a byl omnoho víc v klidu, což byl před tím problém.
Tibor Brunclík - Managing Director
Majo je skvělý člověk, který mě několikrát v životě přivedl nebo možná vrátil k chuti pracovat sám na sobě a dokázal nakopnout můj obchodní tým. Vím, že na sobě neustále pracuje a vše co učí ostatní také sám praktikuje. A to je základní důkaz toho, že spolupráce s ním není sázka do loterie, ale práce s funkčním a výsledky produkujícím know-how.
Pavel Herman - CEO a vedoucí prodeje KESAT, a.s.
Jsem čím dál, tím víc, nadšený z kolegů, ze zákazníků. U kolegů vidím snahu „více“ si plnit svoje povinnosti,... A protože se daří řízení firmy, nechali jsme se „ukecat“ i na trénink prodejních dovedností....
Yvona Březíková-majitelka a jednatelka
Tři dny školení utekly jako voda. Natolik nás pohltil obsah školení, že obavy ze ztráty času, nezáživného přednesu školitele, neužitečných a nepotřebných rad apod. byly naprosto zbytečné. Seminář byl naopak inspirující nejenom k další práci u nás ve firmě, ale i v osobním životě vůbec. Ale v čem je seminář z mého pohledu majitele firmy užitečný – ukázka organizace práce ve firmě a řízení lidí. A proto doporučuji tento seminář i ostatním – získat jiný úhel pohledu na svoji práci, práci zaměstnanců a obchodní a výrobní činnost jako celek.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




