VÝSLEDKY A REFERENCE
Spolupráce mezi koučem a studentem může být příjemnou záležitostí. Může dokonce často vést díky vzájemným sympatiím i k přátelství. Může obsahovat mnoho zábavných chvil a humoru. To, co by však vždy mělo být výsledkem, mimo věcí, uvedených výše, je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Myslím, že kdokoliv, kdo se něčemu věnuje, byl měl v dané věci dosahovat změn k lepšímu. Proto i já dbám na to, aby byl jakýkoliv úspěch mého klienta zveřejněný. Je to jak potvrzení jeho skvělé práce, tak důkaz o tom, že co jsme společně udělali, vedlo ke zlepšení.
Podívejte se na videa a přečtěte si, čeho všeho se dá spoluprací dosáhnout. Kontaktujte mě, abychom se mohli nezávazně sejít a udělali něco i pro Váš úspěch.
Videoreference
Co říkají klienti
Mgr. Richard Jurečka, Ph.D. - ředitel školy
Rád bych Vás ujistil, že bylo pro mě radostí s Vámi spolupracovat – a na základě odezvy, kterou jsem získal, mohu toto ujištění vyslovit i za ty žáky, které jste osobně vedl a motivoval. Již po první společné schůzce jsem z dojmu, jakým jste na studenty zapůsobil, vyčetl uhranutí Vaším zdánlivě prostým, přesto však charismatickým přístupem: od prvního oslovení přes jasné a kompetentní pojmenování podstaty až po věcné rozplánování potřebných aktivit. Jak mi řekl po schůzce jeden ze studentů, i kdyby se neuskutečnilo nic dalšího, bylo toto setkání s Vámi lekcí, na kterou se nezapomíná.
Magda Šmídová - spolumajitelka
Už po 1. návštěvě, která trvala asi 2 hodiny jsem odjížděla nadšená a odlehčená. Pan Gajdoš mě vedl, dával příklady, upozorňoval mě na chyby. Opět mě velmi posunul dopředu, protože jsem začala chápat - život, souvislosti v něm, příčiny a následky.
Mohu z celého srdce pana Gajdoše doporučit vám všem, kteří si s něčím nevíte rady, kteří máte...
Ing. Vladimír Lavička - výkonný ředitel
Po absolvování semináře musím říct, že jsem nedostal jenom odpověď, ale také návod a nástroje, jak tyto věci začít napravovat, řešit, abychom fungovali lépe jako kolektiv, měli stejný směr a věděli co je naším cílem. Vím, že cesta bude dlouhá, někdy i těžká, ale už vidím ten výsledek a těším se na něj.
Yvona Březíková-majitelka a jednatelka
Tři dny školení utekly jako voda. Natolik nás pohltil obsah školení, že obavy ze ztráty času, nezáživného přednesu školitele, neužitečných a nepotřebných rad apod. byly naprosto zbytečné. Seminář byl naopak inspirující nejenom k další práci u nás ve firmě, ale i v osobním životě vůbec. Ale v čem je seminář z mého pohledu majitele firmy užitečný – ukázka organizace práce ve firmě a řízení lidí. A proto doporučuji tento seminář i ostatním – získat jiný úhel pohledu na svoji práci, práci zaměstnanců a obchodní a výrobní činnost jako celek.
Kde si můžete moji práci ověrit?
Asi nejlepší formou je osobní nezávazná schůzka. Tam je dost času na jakékoli dotazy, cokoli Vás napadne. Nebo si můžete přečíst děkovné dopisy od klientů
které jsem měl tu možnost koučovat a pomoct jim tak k jejich úspěchu. Kontaktujte mě a podíváme se společně na to, jak můžeme udělat něco i pro Váš úspěch!




