Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Kdo jsem

Mým účelem je pomocí jednoduchých tréninkových metod, koučinku anebo vzděláváním pomoci podnikatelům a jejich zaměstnancům k lepším výsledkům, větší konkurenceschopnosti a stabilitě jejich firem. Tím vším celkově přispět k ozdravení podnikatelské sféry v České republice.

Jmenuji se Martin Gajdoš a koučováním lidí se zabývám od roku 1995. Od té doby mi rukami prošlo víc jak 10 000 prodejců, manažerů a vedoucích pracovníků z víc než 900 různých firem, odpřednášel jsem víc jak 800 seminářů a workshopů na téma se zaměřením na zvyšování výsledků v prodeji a zlepšování chodu firmy. Práci kouče a konzultanta jsem se rozhodl věnovat po mé vlastní zkušenosti podnikatele, kdy jsem i já hledal pomoc, informace, fungující a úspěšné postupy, které by mi pomohly vnést do mého podnikání víc ,,světla“, kontroly a objasnily mi základní principy, jak být úspěšným a férovým podnikatelem. Sám na sobě jsem si vyzkoušel, že se člověk může zlepšit, pokud chce a toto je základem mé filozofie. Rozhodl jsem se, že chci pomoct i ostatním najít fungující principy jak podnikat a skutečně MÍT VÝSLEDKY a zároveň RADOST Z PODNIKÁNÍ.

 

Možná patříte mezi podnikatele, kteří si aspoň jednou v životě dali otázku:

 • Nebylo by lepší, kdybych celou firmu zrušil, prodal a znovu se někde zaměstnal?
 • Jak to mám udělat, abych vybudoval skutečně krásnou a fungující firmu, ze které budu mít radost a ne frustraci?
 • Je problém ve mně, anebo je problém v lidech v mé firmě či zákaznících?
 • Ještě stále mě to baví, naplňuje nebo bych nejraději rezignoval?
 • Rozumějí mi vlastně moji podřízení?
 • Je vůbec možné v dnešní době vybudovat úspěšnou, prosperující a expandující firmu?
 • Jaké jsou vlastně základní principy úspěšného fungování firmy?
 • Jaké jsou tedy rozdíly mezi úspěšným a neúspěšným podnikatelem?
 • Jak mám dosáhnout toho, aby byly moje obchodní výsledky stabilní a neměnily se s příchodem každého poplachu zvaného ,,krize"?
 • Co mám udělat, abych nebyl ve své firmě stále nejlepším prodejcem já osobně?
 • Proč mám pocit, že co si neudělám sám, to nebude udělané správně?
 • Jak mám dosáhnout toho, aby moji podřízení přebrali větší zodpovědnost za moji firmu?

Takové otázky a mnoho dalších podobných otázek si klade každý podnikatel po letech podnikání a doufá, že jednoho dne najde správné odpovědi.

Když kolem sebe vidím fungující a expandující firmy v porovnání s firmami, kde jsou majitelé na pokraji fyzického a duševního zhroucení, odpověď je jednoznačná. Pokud to dokázali ti úspěšní, kterým se i v dnešní době daří prosperovat a to i po mnoha letech, potom fungující informace, pravidla a postupy EXISTUJÍ !!!

Pojďme se tedy nezávazně setkat a podívejme se společně na to, jak bychom mohli posunout i Vaše podnikání k většímu úspěchu, který si právem zasloužíte!!!

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference