Úspěch Vašeho podnikání nemusí být

LOTERIE nebo NÁHODA.

Vím jak Vám pomoct.

Profiprodej

Kdo jsem

Mojim účelom je pomocou jednoduchých tréningových metód, koučingu alebo vzdelávania pomôcť podnikateľom a ich zamestnancom k lepším výsledkom, väčšej konkurencieschopnosti a stabilite ich firiem a celkovo prispieť k ozdraveniu podnikateľskej sféry v Českej Republike.

Volám sa Martin Gajdoš a koučovaním ľudí sa zaoberám od roku 1995. , Od tej doby mi rukami prešlo viac ako 10.000 predajcov, manažerov a vedúcich pracovníkov z viac ako 900 rôznych firiem, odprednášal som viac ako 800 seminárov a workshopov na témy so zameraním na zvyšovanie výsledkov v predaji a zlepšovania chodu firmy. Práci kouča a konzultanta som sa rozhodol venovať po mojej vlastnej skúsenosti podnikateľa, kedy som aj ja hľadal pomoc, informácie, fungujúce a úspešné postupy, ktoré by mi pomohli vniesť do môjho podnikania viacej „svetla", kontroly, a objasnili mi základné princípy, ako byť úspešným a férovým podnikateľom. Sám na sebe som si vyskúšal, že človek sa môže zlepšiť, pokiaľ sám chce a toto je aj základom mojej filozofie. Rozhodol som sa, že chcem pomôcť aj ostatným podnikateľom nájsť fungujúce princípy ako podnikať a skutočne MAŤ VÝSLEDKY a zároveň RADOSŤ Z PODNIKANIA.

 

Možná patríte medzi podnikateľov, ktorí si aspoň raz v živote dali otázku:

 • Nebolo by lepšie, keby som celú firmu zrušil, predal a znova sa niekde zamestnal?
 • Ako to mám urobiť, aby som vybudoval skutočne krásnu a fungujúcu firmu z ktorej budem mať radosť a nie frustráciu?
 • Je problém vo mne, alebo je problém v ľuďoch v mojej firme a zákazníkoch?
 • Ešte stále ma to baví, napĺňa, alebo by som najradšej rezignoval?
 • Rozumejú mi vlastne moji podriadený?
 • Je vôbec možné vybudovať v dnešnej době úspešnú, prosperujúcu a expandujúcu firmu?
 • Aké sú vlastne základné princípy úspešného fungovania firmy?
 • Aké sú teda rozdiely medzi úspešeným a neúspešným podnikateľom?
 • Ako mám dosiahnuť to, aby moje obchodné výsledky boli stabilné a nemenili sa s príchodom každého poplachu zvaného „kríza"?
 • Čo mám urobiť, aby som nebol vo svojej firme stále najlepším predajcom ja osobne?
 • Prečo mám pocit, že čo si neurobím sám, to nebude urobené poriadne?
 • Ako mám dosiahnuť to, aby moji podriadení prebrali väčšiu zodpovednosť za moju firmu?

Tieto a ďaľšie otázky si dáva asi každý podnikateľ po rokoch podnikania a dúfa, že jedného dňa nájde správne odpovede. Keď okolo seba vidím fungujúce a expandujúce firmy v porovnaní z firmami, kde sú majitelia na pokrají fyzického aj duševného zrútenia sa, odpoveď je jednoznačná. Keď to dokázali tí úspešní, ktorým sa aj v dnešnej dobe darí prosperovať aj po niekoľkých rokoch, fungujúce informácie, pravidlá a postupy EXISTUJÚ !!!

Poďme sa spolu nezáväzne stretnúť a pozrime sa spoločne na to, ako by sme mohli posunúť aj Vaše podnikanie k väčšiemu úspechu, ktorý si právom zaslúžite!!!

Máte zájem o více informací?

Domluvme si nezávaznou schůzku!

Kontaktujte mě

Co o mě říkají klienti?

Přečtěte si to přímo od nich!

Reference